Manicure hybrydowy 65 zł

Zabieg polega na połączeniu tradycyjnego manicure z malowaniem paznokci specjalnym lakierożelem, tzw. lakierem hybrydowym, który łączy w sobie cechy tradycyjnego lakieru oraz żelu. Lakier hybrydowy może przypominać normalny lakier do paznokci, różni się jednak tym, że ma nieco gęstszą konsystencję oraz tym, że należy go utwardzić pod specjalną lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy wykonuje się niezwykle szybko, a zaraz po zakończeniu zabiegu paznokcie są twarde, błyszczące i odporne na zadrapania.

Zabieg zaczyna się od przygotowania i opiłowania płytki, wycięcia skórek (manicure klasyczny) lub odsunięcia skórek drewnianym patyczkiem (manicure biologiczny). Dodatkowo płytka paznokcia zostaje zmatowiona bloczkiem polerującym. Następnie po odtłuszczeniu płytki cleanerem na płytkę zostaje nałożona specjalna przezroczysta baza (Base Coat), którą utwardza się w świetle lampy UV. Następnie na płytkę nakłada się 2-3 warstwy koloru, a na zakończenie nabłyszczającą warstwę Top Coat. Każdą warstwę z osobna utwardza się w świetle lampy UV.

Manicure hybrydowy poprawia wygląd dłoni, dzięki czemu możemy się cieszyć nienagannym manicure nawet do dwóch tygodni!

 

Zalety manicure hybrydowego:

- paznokcie są odporne na zadrapania

- lakier nie odpryskuje

- paznokcie są błyszczące

- warstwa lakierożelu chroni płytkę paznokcia przed szkodliwym działaniem detergentów oraz wody, umożliwiając utrzymanie długich paznokci

- poprzez nakładanie cienkich warstw hybrydy paznokcie wyglądają naturalnie

Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich zdobień na paznokciach- wtapiania cyrkonii, drobnych ozdób, naklejania ozdobnych tasiemek, malowania przeróżnych wzorków czy przyklejania ozdobnych pyłków i brokatu.

Do usunięcia hybrydy używa się acetonu, który wstępnie rozpuszcza warstwę lakierożelu. Pozostałość produktu zdejmuje się drewnianym patyczkiem.

W salonie Laserique pracujemy na profesjonalnych produktach marki CND Shellac, Cuccio, OPI oraz Indigo.

11709594 751467784964376 503855060854716171 n

 

 Zobacz galerię paznokci!

 

System naprawczy IBX - pierwsza aplikacja 20 PLN, kolejne 15PLN

IBX SYSTEM to nowy, rewolucyjny produkt marki Famous Names dostępny w naszym salonie!
 
 
PREPARAT CHRONI TWOJE PAZNOKCIE
 
IBX Repair to intensywny zabieg naprawczy, przeznaczony w szczególności do odbudowy paznokci osłabionych i zniszczonych w wyniku długotrwałego noszenia i usuwania stylizacji (kiedy się łuszczą, rozdwajają i są cienkie jaki papier). Działa jak dodatkowa tarcza ochronna paznokci dla osób noszących stylizacje żelowe/ hybrydowe na co dzień. 

IBX Repair redukuje również bruzdy, niedoskonałości i uszkodzenia naturalnej płytki paznokciowej, t.j. pękanie, rozwarstwienia lub łuszczenie wolnej krawędzi, a także tzw. "białe plamki". Wzmacnia naturalne paznokcie, pozwalając im rosnąć.

 
PREPARAT WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE
 
IBX to wnikający do wnętrza płytki preparat wzmacniający, który łączy ze sobą górne jej warstwy, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową lub inną. 
IBX stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie- sprawia, że rosną one mocniejsze, dłuższe i piękniejsze. Odzyskują piękny, naturalny połysk i zdrowy wygląd.
 

Zapraszamy do salonu Laserique na kurację IBX SYSTEM:
Jeżeli paznokcie są mocno uszkodzone proponujemy kurację IBX raz w tygodniu do momentu, aż kondycja paznokci ulegnie widocznej poprawie. Następnie zalecamy stosowanie zabiegów IBX co dwa i co trzy tygodnie, aby wzmocnić płytkę i utrzymać ją w dobrym stanie. Odżywkę IBX można stosować również pod stylizacje hybrydowe.

Manicure tradycyjny 35 zł

Manicure tradycyjny + malowanie paznokci 40 zł

Manicure biologiczny 30 zł (bez wycinania skórek)

Manicure biologiczny + malowanie paznokci 35 zł

Manicure french 40 zł

Malowanie paznokci lakierem tradycyjnym 10 zł

Malowanie paznokci french 15 zł

 

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!