Piękne dłonie to wizytówka każdej zadbanej kobiety!

Zapraszamy do salonu Laserique gdzie miłej atmosferze można wykonać manicure (klasyczny i hybrydowy), pedicure z użyciem profesjonalnej frezarki oraz zadbać o młodą, dobrze nawilożoną skóre dłoni, bez przebarwień i łuszczącego się naskórka.

Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi wykonane były z najwyższą starannością i dbałością o detale. Używamy wyłącznie profesjonalych produktów znanych na całym świecie firm kosmetycznych takich jak CND (firma która stworzyła i jako pierwsza wprowadziała na rynek lakiery hybrydowe - oryginalny Shellac), OPI, Cuccio, Gewhol.  Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego używamy wyłacznie jednorazowych ręczników/worków do pedicure/kapci/patyczków do odsuwania skórek itp. Każdy Klient posiada własny pilniczek i polerkę. Pozostałe przyrządy wielorazowego użytku dezynfekujemy oraz poddajemy sterylizacji.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym salonie, gdzie przy dobrej kawie lub herbacie, zadbamy do Państwa dłonie lub stopy :)

 

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog
AKTUALNE PROMOCJE 
  • Pakiet depilacyjny: Łydki, kolana, stopy, bikini i pachy - 700 PLN

  • Mezoterapia mikroigłowa MEZOPEN - jedyne 250 PLN! Oszczędzasz 50 PLN!

  • Przy zakupie serii 6 zabiegów mezoterapii bezigłowej Klapp - dodatkowe 2 zabiegi GRATIS!

  • Płacąc z góry za 3 zabiegi depilacji laserowej danej części ciała 20% zniżki!

  • Szósty manicure hybrydowy - GRATIS!