Piękne dłonie to wizytówka każdej zadbanej kobiety!

Zapraszamy do salonu Laserique gdzie miłej atmosferze można wykonać manicure (klasyczny i hybrydowy), pedicure z użyciem profesjonalnej frezarki oraz zadbać o młodą, dobrze nawilożoną skóre dłoni, bez przebarwień i łuszczącego się naskórka.

Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi wykonane były z najwyższą starannością i dbałością o detale. Używamy wyłącznie profesjonalych produktów znanych na całym świecie firm kosmetycznych takich jak CND (firma która stworzyła i jako pierwsza wprowadziała na rynek lakiery hybrydowe - oryginalny Shellac), OPI, Cuccio, Gewhol.  Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego używamy wyłacznie jednorazowych ręczników/worków do pedicure/kapci/patyczków do odsuwania skórek itp. Każdy Klient posiada własny pilniczek i polerkę. Pozostałe przyrządy wielorazowego użytku dezynfekujemy oraz poddajemy sterylizacji.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym salonie, gdzie przy dobrej kawie lub herbacie, zadbamy do Państwa dłonie lub stopy :)

 

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!