zabiegi firmy klapp2

Wiedza, lata doświadczeń i innowacyjne podejście do kosmetyki – to cechy, które wyróżniają niemiecką markę kosmetyków profesjonalnych Klapp. Maksymalna koncentracja składników aktywnych i niepowtarzalne kompozycje dają gwarancję skuteczności a ciekawe procedury zabiegowe ukoją i zrelaksują po stresującym dniu.

Czym się różni zabieg setowy od zabiegu komponowanego?

Setem nazywamy osobne pudełko, w którym zamknięte są porcje kosmetyków dla jednego klienta. Procedury zabiegowe przygotowane przez KLAPP dają gwarancję, że każdy kolejny etap zabiegu prowadzi do doskonałego wyglądu Twojej skóry. Gwarancja jednorazowego użycia i czystość produktu (hermetyczne zamknięcia) pozwalają na zastosowanie najwyższej możliwej koncentracji składników aktywnych, przy równoczesnym zminimalizowaniu zawartości konserwantów. To co najważniejsze, zabiegi setowe dają natychmiastowe i długotrwałe efekty wizualne ponieważ działanie kosmetyków jest rozciągnięte w czasie.

   

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!