Proponujemy Wam unikatową, specjalnie opracowaną procedurę Vela Smooth Plus, będącą połączeniem zabiegu Vela Smooth z maską Guam. Zabieg ten jeszcze skuteczniej zwalcza cellulit, redukuje obwody ciała i kształtuje sylwetkę.

Sprawdź promocyjne ceny!

GuamO tym, jak działa Vela Smooth, piszemy szeroko w działach Technologia i Dlaczego warto wybrać Vela Smooth. A to zalety Guamu:

Osoby, które są w trakcie kuracji odchudzającej często narzekają, że mimo stosowania diety i aktywności fizycznej są miejsca na naszym ciele, z których trudno się pozbyć tkanki tłuszczowej. Najczęściej są to uda, biodra, tzw. „boczki”, pośladki lub brzuch. Włoscy lekarze i terapeuci opracowali metodę wyszczuplającą polegającą na specjalnym bandażowaniu z użyciem maski guam, zawierającej bogactwo z morza martwego i alg. Według tej procedury przeprowadzono kilkadziesiąc tysięcy zabiegów przekonując się o jej niezwykłej skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowaniu sylwetki a także ujędrnieniu skóry.

Przeprowadzone testy kliniczne potwierdziły skuteczność wyszczuplania Guamu. Wyniki badań ukazały, że nastąpił szybki i co najważniejsze trwały ubytek tkanki tłuszczowej, nawet w partiach ciała, gdzie wcześniej mimo stosowania diety i gimnastyki nie udało się zmniejszyć obwodu ciała. Powyższe badania medyczne zostały przeprowadzone przez dr Morselli na grupie kobiet w wieku od 20 do 40 lat zmagających się z nadwagą i różnym stopniem cellulitu. U wszystkich kobiet u których wykonano testy nastąpiła znaczna redukcja cellulitu i obwodu ciała.

Na czym polega niezwykła skuteczność guam?

Zabieg Gaum przeprowadza się w celu wyszczuplenia, zmniejszenia obwodu ciała i terapii cellulitu. Łączy w sobie algoterapię, wykorzystanie lecznicze błota (z morza martwego), aromaterapię i bandażowanie (body wrapping). Firma Guam opatentowała metodę mikronizacji alg (technologia rozrywająca ich komórki, przez co wydobywamy jonowe składniki aktywne z wnętrza alg) dzięki czemu zabieg jest niezwykle skoncentrowany, bogaty w minerały, witaminy i oligoelementy z morza martwego. Jako zaletę można uznać, że preparat nie posiada przykrego dla wielu Klientów charakterystycznego zapachu mikronizowanych alg.

Skóra po guamie jest pojędrniona, dobrze napięta, gładka w dotyku.

 

Guam dzięki swojej unikatowej kompozycji działa wielokierunkowo:

  • Zmikronizowane algi – usuwają trudny do zwalczenia tłuszcz zgromadzony na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu
  • fitoekstrakty – działają detoksykująco, usuwając toksyny z organizmu; pobudzają system limfatyczny i zmniejszają objętość komórek tłuszczowych
  • peloidy morskie – uleastyczniają i ujędrniają skóre poprzez detoksykaję i reminalizację organizmu
  • body wrapping – bandażowanie ciała wspomaga drenaż limfatyczny a preparat jest dużo lepiej wchłaniany, poprzez zajawisko okluzji

 

Połączenie działania tych metod sprawia, że osiągane rezultaty są błyskawiczne.  Redukcje obwodów talii, brzucha, bioder i ud, widzimy już po pierwszym zabiegu!

 

Technika wykonywania zabiegu guam.

Zabieg guam przeprowadzać można w warunkach każdego salonu kosmetycznego. Polega on na pokryciu newralgicznych partii ciała mieszanką guam, a następnie owinięciu specjalną folią.

 

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!