Co to jest VelaSmooth™?

VelaSmooth™ jest nowym urządzeniem do leczenia objawów cellulitu. Działa ono w oparciu o uznaną technologię elõs™, wykorzystując trzy źródła energii – podczerwień, ssanie oraz prąd o wysokiej częstotliwości.

Co to jest elõs™?

elõs™ jest skrótem od Electro-Optical Synergy, co oznacza wykorzystanie współdziałania światła i prądu wysokiej częstotliwości.

Czy leczenie z wykorzystaniem elõs™ jest bezpieczne?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny o ile jest prowadzony zgodnie ze wskazówkami producenta. Technologia elõs™ wprowadziła wiele nowych rozwiązań, które uczyniły ją jedną z najbezpieczniejszych technologii przeznaczonych dla wszystkich typów skóry. Nie ma znanych przypadków uszkodzeń ciała, a zastosowane w urządzeniu światło i prąd są używane w medycynie, chirurgii i kosmetyce od dziesięcioleci.

Jak VelaSmooth™ usuwa objawy cellulitu?

Nierówna powierzchnia skóry charakterystyczna dla cellulitu, jest głównie spowodowana degeneracją włókien utrzymujących nabrzmiałe komórki tłuszczowe. VelaSmooth™ mechanicznie manipuluje wiązaniami włóknistymi oraz warstwą tłuszczu, jednocześnie zapewniając nagrzewanie podskórnych komórek tłuszczowych, pobudzając mitochondria. Włókna są stymulowane przez rozciąganie, metabolizm w danym obszarze zwiększa się i końcowym efektem jest gładsza skóra, oraz ogólne zmniejszenie obwodu.

Dlaczego VelaSmooth™ jest bardziej efektywna od innych dostępnych zabiegów?

VelaSmooth™ jest jedyną, dostępną obecnie terapią cellulitu, wykorzystującą trzy źródła energii. Ich współdziałanie znacząco zwiększa efekt w porównaniu do rezultatów uzyskiwanych przy wykorzystaniu pojedynczego źródła energii.
Ze wzrostem temperatury wzrasta:
- kilkakrotnie ilość tlenu dostarczana do krwi
- wykładniczo szybkość reakcji metabolicznej
Wszystkie trzy energie są aplikowane do tkanki jednocześnie przy użyciu jednej głowicy terapeutycznej. Kombinacja światła i prądu intensywnie nagrzewa tkankę, a energia mechaniczna w postaci impulsowego ssania bezboleśnie rozciąga włókna.

Jakich rezultatów możemy spodziewać się po zabiegach VelaSmooth?

Według wyników badań (Shaoul 2004) obserwowana jest 65% redukcja objawów cellulitu, a obwód bioder zmniejsza się o 3.2cm.

Jak często trzeba powtarzać zabiegi?

Dobre rezultaty widoczne są już po dwóch zabiegach w tygodniu, przez cztery tygodnie. Najbardziej efektywna jest seria 10-12 zabiegów.

Co pacjent czuje podczas zabiegów?

Zabiegi VelaSmooth są odczuwalne jako ciepły, intensywny masaż i większości pacjentów sprawia on przyjemność.

Jakie są wskazania do zabiegów VelaSmooth™?

Do zabiegów kwalifikują się pacjenci z każdym typem skóry, z objawami cellulitu (urządzenie nie jest czułe na typ skóry). Przeciwwskazania do zabiegu to,  m.in.: ciąża, bliznowiec lub infekcja w obszarze, który ma być poddany zabiegowi, stymulator serca, cukrzyca typu I lub II, zażywanie leków fotouczulających, rozpoznane problemy z krzepliwością krwi, zażywanie niesterydowych leków przeciwzapalnych (NSAIDs) lub aspiryny na dwa tygodnie przed zabiegiem oraz inne reakcje fotouczuleniowe. Jeśli którakolwiek z powyższych cech występuje u pacjenta, powinien on zostać szczegółowo przebadany przez lekarza.

Co się dzieje po zabiegu VelaSmooth™?

Po zabiegu pacjent może dalej odczuwać ciepło w masowanych okolicach. Widoczny może być lekki wzrost wydalania moczu z powodu zwiększonego działania układu limfatycznego.

Kiedy pacjent zauważy różnicę na skórze?

Pacjenci powinni zauważyć widoczne wygładzenie skóry po czterech- pięciu zabiegach, jednakże różni się to dla poszczególnych pacjentów.

Kto może wykonywać zabiegi z użyciem VelaSmooth?

Zabieg wykonuje odpowiednio przeszkolony personel (lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, fizjoterapeuci).

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!