Jak działa Vela Smooth?

Rolki głowicy urządzenia wywierają podciśnienie na leczoną okolicę. Działanie to drenuje chłonkę oraz wyodrębnia obszar do działania dwóch energii: podczerwieni oraz bipolarnego prądu wysokiej częstotliwości (RF). Efekt podgrzania zwiększa metabolizm (lipolizę), w rezultacie zmniejszając objętość komórek gromadzących tłuszcz. Redukcja ich wielkości objawia się zanikiem wypukłości na skórze. Mechaniczne działanie rolek dostarcza ciepło na większą głębokość. Podciśnienie (ssanie) poprawia krążenie krwi i usuwa nadmiar nagromadzonych płynów.
Ponadto połączenie podczerwieni i prądu RF w sposób istotny zwiększa napięcie skóry. Leczenie składa się z 10-12 zabiegów, przeprowadzonych dwa razy w tygodniu przez 5 do 6 tygodni. Większość pacjentów dostrzeże poprawę w połowie serii zabiegów.

Pojedynczy zabieg trwa ok. godziny. Masowane obszary ciała mogą być zaczerwienione i ciepłe w dotyku przez kilka godzin po zabiegu. Po 10 zabiegach należy raz w miesiącu wykonywać zabiegi podtrzymujące efekt. Poza zmniejszeniem cellulitu można osiągnąć poprawę linii ciała oraz redukcję obwodu (nawet do 6 cm). Leczenie jest szczególnie polecane osobom, które pragną wyszczuplić poszczególne partie ciała.

Jak Vela Smooth usuwa objawy cellulitu?

Vela zabieg

Nierówna powierzchnia skóry charakterystyczna dla cellulitu, jest głównie spowodowana degeneracją włókien utrzymujących nabrzmiałe komórki tłuszczowe. Vela Smooth mechanicznie manipuluje wiązaniami włóknistymi oraz warstwą tłuszczu, jednocześnie zapewniając nagrzewanie podskórnych komórek tłuszczowych, pobudzając ich mitochondria. Włókna są stymulowane przez rozciąganie, metabolizm w danym obszarze zwiększa się i końcowym efektem jest gładsza skóra oraz ogólne zmniejszenie obwodu. Do zabiegu nie są potrzebne żadne dodatkowe stroje ani rajstopy. Przy zabiegach z wykorzystaniem Vela Smooth zaleca się użycie żelu podnoszącego skuteczność urządzenia.

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog
AKTUALNE PROMOCJE 
  • Pakiet depilacyjny: Łydki, kolana, stopy, bikini i pachy - 700 PLN

  • Mezoterapia mikroigłowa MEZOPEN - jedyne 250 PLN! Oszczędzasz 50 PLN!

  • Przy zakupie serii 6 zabiegów mezoterapii bezigłowej Klapp - dodatkowe 2 zabiegi GRATIS!

  • Płacąc z góry za 3 zabiegi depilacji laserowej danej części ciała 20% zniżki!

  • Szósty manicure hybrydowy - GRATIS!