Jak działa Vela Smooth?

Rolki głowicy urządzenia wywierają podciśnienie na leczoną okolicę. Działanie to drenuje chłonkę oraz wyodrębnia obszar do działania dwóch energii: podczerwieni oraz bipolarnego prądu wysokiej częstotliwości (RF). Efekt podgrzania zwiększa metabolizm (lipolizę), w rezultacie zmniejszając objętość komórek gromadzących tłuszcz. Redukcja ich wielkości objawia się zanikiem wypukłości na skórze. Mechaniczne działanie rolek dostarcza ciepło na większą głębokość. Podciśnienie (ssanie) poprawia krążenie krwi i usuwa nadmiar nagromadzonych płynów.
Ponadto połączenie podczerwieni i prądu RF w sposób istotny zwiększa napięcie skóry. Leczenie składa się z 10-12 zabiegów, przeprowadzonych dwa razy w tygodniu przez 5 do 6 tygodni. Większość pacjentów dostrzeże poprawę w połowie serii zabiegów.

Pojedynczy zabieg trwa ok. godziny. Masowane obszary ciała mogą być zaczerwienione i ciepłe w dotyku przez kilka godzin po zabiegu. Po 10 zabiegach należy raz w miesiącu wykonywać zabiegi podtrzymujące efekt. Poza zmniejszeniem cellulitu można osiągnąć poprawę linii ciała oraz redukcję obwodu (nawet do 6 cm). Leczenie jest szczególnie polecane osobom, które pragną wyszczuplić poszczególne partie ciała.

Jak Vela Smooth usuwa objawy cellulitu?

Vela zabieg

Nierówna powierzchnia skóry charakterystyczna dla cellulitu, jest głównie spowodowana degeneracją włókien utrzymujących nabrzmiałe komórki tłuszczowe. Vela Smooth mechanicznie manipuluje wiązaniami włóknistymi oraz warstwą tłuszczu, jednocześnie zapewniając nagrzewanie podskórnych komórek tłuszczowych, pobudzając ich mitochondria. Włókna są stymulowane przez rozciąganie, metabolizm w danym obszarze zwiększa się i końcowym efektem jest gładsza skóra oraz ogólne zmniejszenie obwodu. Do zabiegu nie są potrzebne żadne dodatkowe stroje ani rajstopy. Przy zabiegach z wykorzystaniem Vela Smooth zaleca się użycie żelu podnoszącego skuteczność urządzenia.

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PAKIET DEPILACYJNY:

łydki, kolana, stopy, bikini i pachy - 700 PLN
uda płatne dodatkowo 300 PLN
 
 

Płacąc z góry za 3 zabiegi depilacji laserowej oszczędzasz!

Kupując pakiet 3 zabiegów tej samej części ciała oszczędzasz 20%!

 

VelaSmooth - Pomogamy w postanowieniech noworocznych! :)

Pakiet 10 zabiegów na uda i pośladki 1200 zamiest 1500 PLN!

Oszczędzasz 300 PLN!

PROMOCJA NA LUTY : HAPPY HOURS!

Między godziną 14 a 17 przez cały luty obowiązują specjalne ceny!

Pedicure hybrydowy za 100 zł zamiast 120 PLN!

Wszystkie zabiegi karboksyterapii tańsze o 20%!

Zabiegi pięlęgnacyjne i złuszczające Sesderma -20%!

INTENSYWNE NAWILŻANIE SKÓRY Z OCZYSZCZENIEM W SUPER CENIE!


Po wakacjach nasza skóra potrzebuje uzpełnienia deficytów wilgoci, jest gruba, poszarzała, szorstka..

Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientek promocję na zabieg naprawczy po lecie:

Zabieg ujędraniająco - nawilżający SKIN PUSH UP razem z peelingiem kawitacyjnym za jedne 140 PLN!*

Taniej o 40 PLN!

 *Cena obowiązuje do końca lutego

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!