Światowa rewolucja w leczeniu cellulitu!

Dlaczego VelaSmooth jest bardziej efektywna od innych dostępnych zabiegów?
VelaSmooth jest jedyną dostępną obecnie terapią cellulitu, wykorzystującą cztery źródła energii. Ich współdziałanie znacząco zwiększa efekt w porównaniu do rezultatów uzyskiwanych przy wykorzystaniu pojedynczego źródła energii. Wszystkie cztery energie są aplikowane do tkanki jednocześnie, przy użyciu jednej głowicy terapeutycznej. Kombinacja światła i prądu intensywnie nagrzewa tkankę, a energia mechaniczna w postaci impulsowego ssania bezboleśnie rozciąga włókna. Do tego masaż manualny pobudza krążenie limfatyczne, przyspieszając usuwanie z organizmu toksycznych substancji odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu.

Działanie Veli Smooth zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Obserwowana jest redukcja objawów cellulitu do 65% i średnia utrata w obwodzie bioder od 3 do 7 cm! W badaniach klinicznych cellulit zmniejszył się bez zmiany stylu życia, diety oraz ćwiczeń, ale znacznie lepsze efekty można uzyskać łącząc ze sobą te elementy. Metoda posiada wszystkie niezbędne certyfikaty - FDA - amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków oraz CE.

Oprócz tego, Vela Smooth, jako jedyne urządzenie do leczenia cellulitu na świecie zostało zakwalifikowane jako aparat medyczny, nie zaś kosmetyczny.

Vela Smooth zapewni Ci:

  • Redukcję lub całkowite usunięcie cellulitu
  • Poprawę napięcia skóry
  • Uelastycznienie skóry i poprawę jej struktury
  • Pobudzenie procesów limfatycznych i przyśpieszenie procesu odprowadzania toksyn z organizmu
  • Poprawę sylwetki ciałaZ dumą informujemy, że w trakcie Konferencji Nouvelles Esthétiques 2008 w Paryżu,
system Vela został uhonorowany prestiżową nagrodą za innowacyjność.

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!