MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny polecany jest szczególnie osobom po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. Spokojne i płynne ruchy stosowane podczas masażu przynoszą ulgę przy bólach ciała i niwelują uczucie spięcia; to doskonały sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie. Atmosfera stworzona dzięki muzyce relaksacyjnej i światłu świec wpływa kojąco na stan emocjonalny człowieka.

60 min 80 PLN

MASAŻ RELAKSACYJNY AROMATERAPEUTYCZNY

Masaż relaksacyjny aromaterapeutyczny stanowi połączenie technik manualnych stosowanych w masażu relaksacyjnym z olejkami eterycznymi. Wykonywane ruchy są dostosowane do rytmu muzyki. Unoszący sie w pomieszczeniu aromatyczny zapach olejków wpływa pozytywnie na zmysł węchu; działa kojąco na ciało i umysł człowieka Masaż aromaterapeutyczny to idealny sposób na chwilę relaksu, jest niezwykle pomocny w walce ze stresem, pozwala na rozładowanie napięć, rozluźnienie mięśni i poprawę ukrwienia.

60 min 85 PLN

MASAŻ RELAKSACYJNY ŚWIECĄ

Masaż wykonywany ciepłym olejkiem ze świec kosmetycznych składajacych się z naturalnych wosków oraz olejków eterycznych. Świeca po zapaleniu zamienia się w ciepły, aromatyczny olejek: wmasowany w ciało poprawia wygląd skóry, pielęgnując ją i nawilżając. Dzięki temu skóra staje się gładka, elastyczna i odżywiona. Połączenie masażu relaksacyjnego z aromatycznym olejem świecy to ukojenie dla suchej skóry.

90 min – 130 PLN

MASAŻ KLASYCZNY (LECZNICZY)

Podstawowym celem masażu klasycznego jest leczenie zaburzeń mięśniowych poprzez wykorzystywanie określonych technik masażu tj.: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wyciskanie, wibracja. W trakcie masażu dochodzi do zwiększenia przepływu krwi, poprawa krążenia zapewnia lepsze zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze. Masaż powoduje normalizację napięcia mięśniowego. W zależności od zastosowanych technik może działać uspokajająco lub pobudzająco. Masaż klasyczny stosowany jest dla złagodzenia napięcia i bólu mięśni, zwiększenia ruchomości stawów, elastyczności skóry oraz aparatu ścięgnisto-więzadłowego.

60 min – 80 PLN

wybrana partia ciała 30 min – 50 PLN

MASAŻ SPORTOWY POWYSIŁKOWY (RESTYTUCYJNO-ODNAWIAJĄCY)

Masaż sportowy zmniejsza skutki zmęczenia organizmu po wysiłku, przeciwdziała urazom sportowym oraz stanowi profilaktykę zmian przeciążeniowych. Masaż powysiłkowy dotyczy najbardziej obciążonych w trakcie treningu mięśni: przyspiesza odnowę organizmu po dużych obciążeniach treningowych, pomaga usunąć szkodliwe produkty przemiany materii oraz poprawia trofikę tkanek. Stosowany jest po treningu, najwcześniej po upływie 2 godzin od dużego wysiłku lub po upływie 6 godzin od wysiłku siłowego.

od 20 do 60 min od 40 do 100 PLN

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Zabieg polega na wykorzystaniu podciśnienia wytwarzanego we wnętrzu bańki oraz wykonywaniu określonych ruchów bańką w celu poprawy ukrwienia tkanek, zmniejszenia napięcia mięśni i polepszenia elastyczności skóry. Podciśnienie powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką - dzięki temu uzyskujemy intensywne przekrwienie, a w efekcie lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek. Dzięki ruchom drenującym, czyli wykonywanym w kierunku do węzłów chłonnych, możliwe jest pozbycie się z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii oraz toksyn. W wyniku przyspieszenia przemiany materii stymuluje się redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż bańką polecany jest osobom cierpiącym na bóle kręgoslupa, dolegliwości mięśniowe oraz pragnącym zmniejszyć objawy cellulitu i zredukować tkankę tłuszczową.

20 min – 40 PLN

45 min – 60 PLN

60 min – 80 PLN

 

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Masaż okolicy twarzy stanowi doskonały sposób relaksacji oraz poprawy elastyczności tkanek i nawilżenia skóry. Masaż poprawia miejscowe krążenie krwi i przepływ limfy, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona; ułatwia wnikanie składników odżywczych zawartych w preparatach. Regularne zabiegi prowadzą do zwiększenia jędrności skóry dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne.

20 min – 40 PLN

MASAŻ STÓP

Masaż stóp to idealny zabieg o działaniu kojącym dla obolałych stóp.

W zabiegu wykorzystywane są techniki masażu leczniczego oraz tkanek głębokich. Masaż stóp działa relaksująco na stopy, poprawia krążenie krwi oraz ułatwia odpływ limfy. Polecany jest szczególnie osobom, których stopy narażone są na opuchnięcia.

20 min – 30 PLN

Do każdego masażu proponujemy peeling Thalmarin KLAPP w cenie 50 PLN.

Wszystkie masaże wykonuje doświadczony magister fizjoterapii.

masaze

 

Przeciwwskazania do masażu:

 • gorączka
 • ostry stan zapalny
 • zaawansowana miażdżyca
 • nieleczone nadciśnienie tętnicze
 • duże żylaki
 • zapalenie żył
 • zakrzepica żył głębokich
 • ciężkie choroby serca
 • choroby zakaźne (wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
 • hemofilia
 • skaza naczyniowa
 • zmiany skórne: rozsiane, ropne
 • przerwanie ciągłości skóry
 • choroby skóry (np. czyrak, liszajec zakaźny, wysypka)
 • nowotwór
 • menstruacja
 • niewydolność nerek i wątroby
 • obrzęki stawów po skręceniach
 • wylewy krwawe pourazowe w stawach i mięśniach
 • stan bezpośrednio po naderwaniu mięśnia, ścięgna, torebki stawowej
depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!