Na początek warto podkreślić, że nasz laser jest prawdziwym, autentycznym laserem diodowym, nie zaś urządzeniem typu IPL.

Technologia Elos, którą wykorzystano do produkcji używanego przez nas eLasera, to jedyna, opatentowana technologia do całkowitego usuwania WSZYSTKICH kolorów włosów (ciemnych, brązowych, rudych, blond, siwych) ze WSZYSTKICH rodzajów skóry, włącznie ze skórą opaloną.

Bezpieczeństwo i komfort przede wszystkim

Izraelska firma Syneron, która jest producentem naszego eLasera, opracowała zupełnie nową technologię, którą nazwała ELOS, łączącą energię światła z energią prądu. Połączenie tych dwóch energii pozwoliło na zmniejszenie energii światła w czasie zabiegów aż o 60%, przy zachowaniu tej samej skuteczności. Dzięki temu technologia ELOS sprawiła, że laserowe usuwanie owłosienia jest zabiegiem o wiele bezpieczniejszym dzięki mechanizmowi ciągłego monitorowania temperatury skóry z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu.

Światło lasera + Prąd RF = permanentne usuwanie wszystkich rodzajów włosów

Dodanie energii prądu do energii lasera sprawiło, że do uzyskania identycznego efektu depilacji potrzebna jest mniejsza ilość melaniny we włosie niż wymagają tego urządzenia wykorzystujące tylko światło - dlatego możemy depilować również włosy jasne. Laserowe usuwanie owłosienia wymaga więc mniejszej dawki światła, co sprawia także, że mniej narażone na przegrzanie są obszary wokół atakowanego mieszka, co z kolei jest bezpieczne nawet przy ciemnych karnacjach i opalonej skórze, które zawierają więcej melaniny niż skóry jasne.
Żadnym innym laserem nie można usunąć jasnych włosów na ciemnej skórze, ponieważ ilość melaniny zawartej we włosach jest znacznie mniejsza niż w skórze. Z tych samych powodów nie wolno przeprowadzać zabiegów u opalonych pacjentów. Tylko laserowe usuwanie włosów za pomocą technologii ELOS radzi sobie z tym problemem.

Skuteczność gwarantowana certyfikatem!

Technologia ELOS jest klinicznie sprawdzona i posiada wszelkie certyfikaty (m. in. CE, FDA) gwarantujące nie tylko bezpieczne laserowe usuwanie owłosienia, ale także skuteczność działania urządzenia.

Najważniejsze zalety urządzenia eLaser w technologii ELOS, która umożliwia szybkie i skuteczne laserowe usuwanie włosów:

  • najwyższa skuteczność przy zastosowaniu najmniejszej możliwej energii,
  • usuwanie wszystkich rodzajów włosów, także blond, rudych i siwych,
  • usuwanie włosów także ze skóry o ciemnej karnacji i skóry opalonej,
  • stałe monitorowanie temperatury skóry podczas zabiegu,
  • system automatycznego przerywania impulsu w momencie przegrzania skóry,
  • system stałego chłodzenia skóry wbudowany w głowicę,
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa dla skóry,
  • podwyższony komfort w czasie zabiegu,
  • rzadkie występowanie podrażnień skóry, strupków i blizn.

 

depilacja laserowa wroclaw on facebook laserique blog

PROMOCJA „PRZYPROWADŹ KOLEŻANKĘ!”

Jeśli polecisz nasz gabinet koleżance, która wykona u nas zabieg za 300 zł, Ty otrzymasz 50 % rabatu na depilację dowolnej części ciała! Możesz przyprowadzić dowolną ilość osób i za każdą dostaniesz rabat!

CZWARTY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 25 % TANIEJ!

OD PIĄTEGO ZABIEGU DEPILACJI DANEJ CZĘŚCI CIAŁA 50 % TANIEJ!